Instalator

Ten serwis wysyła pliki COOKIE. Pozostając na stronie akceptujesz ten fakt.

Wykonujemy instalacje wodne z polipropylenu, ocynku, miedzi, pex, pcv.

Trochę teorii:

Inst. miedziane

Instalacje z miedzi mają szereg zalet, są odporne na uszkodzenia mechaniczne tak jak ich odpowiedniki stalowe oraz miedź jest od nich odporniejsza na korozję. Rury stalowe mogą korodować już po 10 latach użytkowania. Rozróżniamy dwa rodzaje miedzi: miękkim są plastyczne i można je odpowiednio kształtować ograniczając liczbę złączek. jeśli są w stanie twardym mają bardzo dużą sztywność, dzięki temu nie reagują na temperaturę tak jak ma to miejsce przy rurach wykonanych z PP. Instalacja wykona w tej technologii ma zastosowanie w chłodnictwie, centralnym ogrzewaniu, instalacjach wodnych, instalacjach gazowych. W tych ostatnich sposób połączenia musi być wykonany lutem twardym.

Inst. Zgrzewane

Instalacje wykonane w technice zgrzewanej charakteryzuje duża elastyczność a co za tym idzie w kontakcie z wodą o wyższym czynniku temperaturowym dość znaczne wydłużają się, nie mniej jednak bardzo dobrze nadają się do wykonywania instalacji wodnych.Polipropylen jest odporny na korozje i osadzanie kamienia na ściankach, jest materiałem bardzo lekkim, posiada atesty EN, ISO,DIN oraz DSTU. Szybkość montażu jak i niezawodność tej metody oraz cena w dużej mierz przyciągają klientów do siebie.

hydraulik kraków, hydraulik krakow, instalator kraków, spawacz kraków, udrażnianie kanalizacji kraków, serwis pieców kraków

Obsługujemy: Bieńczyce, Bieżanów-Prokocim, Czyżyny, Grzegórzki, Krowodrza, Mistrzejowice, Nowa Huta, Podgórze, Podgórze Duchackie, Prądnik Biały, Prądnik Czerwony, Stare Miasto, Swoszowice, Zwierzyniec, Olsza, Bronowice, Azory, Widok, Śródmieście, Salwator.